نگاه داشتن ایلان ماسک ترافیک کانال ترافیک

نگاه داشتن: ایلان ماسک ترافیک کانال ترافیک رفع ترافیک Elon Musk terafic Tech Culture

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری غول آمریکایی دنبال خرید حق پخش فیلم اصغر فرهادی

به گزارش خبرآنلاین، فیلم تازه اصغر فرهادی با عنوان «همه می دانند» سه شنبه ۱۸ اردی بهشت در افتتاحیه جشنواره کن به نمایش در می آید. در حالت عادی خرید امتیاز فی

غول آمریکایی دنبال خرید حق پخش فیلم اصغر فرهادی

غول آمریکایی دنبال خرید حق پخش فیلم اصغر فرهادی

عبارات مهم : کمپانی

مسئولان نتفلیکس جهت خرید امتیاز پخش فیلم تازه اصغر فرهادی خیز برداشتند.

به گزارش خبرآنلاین، فیلم تازه اصغر فرهادی با عنوان «همه می دانند» سه شنبه ۱۸ اردی بهشت در افتتاحیه جشنواره کن به نمایش در می آید.

در حالت عادی خرید امتیاز فیلم کارگردانی مشهور از سوی غول بزرگ دنیای استریم ویدئو بسیار معمولی است ولی بعد از ماه ها جدال میان جشنواره کن و کمپانی نتفلیکس خرید فیلم افتتاحیه این جشنواره از سوی این کمپانی جالب توجه می شود.

جشنواره کن در ماه آوریل با اعلام این خبر که فیلم های کمپانی نتفلیکس واجدشرایط حضور در بخش رقابتی جشنواره نیستند جنجال بسیاری به پا کرد. آن تصمیم با اعتراض سینِماداران فرانسوی اتخاذ شد آیا که بر اساس قوانین محلی جهت نمایش فیلم ها در پلتفرم خانگی باید سه سال بعد از اکران سینمایی آن ها صبر کرد.

این در حالی است که نتفلیکس سال گذشته حضور پررنگی در جشنواره فیلم کن داشت ولی بر اساس قوانین تازه تمام فیلم های حاضر در بخش رقابتی کن باید ابتدا در سینِما اکران شوند. این تصمیم باعث شد که نتفلیکس تمام فیلم های خود را از جشنواره بیرون بکشد.

تد ساراندوس مدیر محتوای نتفلیکس با کنایه به این توصیه اشاره کرده بود که این کمپانی می تواند امتیاز فیلم های بخش رقابتی را حین برگزاری یا بعد از جشنواره خریداری کند. او در این باره گفت: «ما آدم های خودمان را در جشنواره داریم که در مشغول بررسی خرید امتیاز پخش فیلم ها هستند، آیا که فیلم های زیادی در جشنواره حضور دارند که هنوز توزیع کننده ای ندارند.»

«همه می دانند» با بازی خاویر باردم و پنه لوپه کروز داستان زنی است که به زادگاهش در اسپانیا بازمی گردد و در آنجا با رازهایی از گذشته اش روبه رو می شود.

هنوز مشخص نیست که نتفلیکس چه پیشنهادی جهت خرید «همه می دانند» ارائه کرده است و حتی معلوم نیست که این کمپانی قصد دارد امتیاز پخش فیلم در چه کشورهایی را به دست آورد.

این فیلم از ۹ می به وسیله کمپانی ممنتو فیلم در فرانسه اکران خواهد شد. بر اساس خبری که در نشریه ورایتی انتشار یافته است شرکت های بسیاری دنبال خرید حق پخش فیلم در آمریکا و سایر مناطق دنیا هستند.

غول آمریکایی دنبال خرید حق پخش فیلم اصغر فرهادی

واژه های کلیدی: کمپانی | جشنواره | آمریکایی | جشنواره کن | اصغر فرهادی | جشنواره فیلم | فیلم اصغر فرهادی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz